Почався ремонт ЛЕП біля Донецької фільтрувальної станції – Жебрівський

Вранці 6 травня ремонтна бригада розпочала відновлення лінії електропередач поблизу Донецької фільтрувальної станції, повідомив на сторінці у Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Ремонтна бригада в супроводі мінерів, представників ОБСЄ та СЦКК вийшла на ремонтні роботи ЛЕП в районі Донецької фільтрувальної станції біля Авдіївки. Фахівці обстежать лінію і визначать характер та об’єм відновлювальних робіт», – повідомив Жебрівський.

Скільки триватиме процес відновлення електропостачання посадовець не вказав.

Напередодні у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб повідомили про отримання гарантій безпеки для проведення ремонту задля відновлення роботи Донецької фільтрувальної станції. У відомстві не виключили, що запасу води в Авдіївці може вистачити максимум до вівторка.

Українські військові заявили, що ввечері 3 червня підтримувані Росією бойовики обстріляли з мінометів калібру 120 міліметрів Донецьку фільтрувальну станцію. Бойовики з угруповання «ДНР», у свою чергу, звинуватили українських військових у обстрілі околиці Ясинуватої.

4 червня при спробі запуску ДФС з’ясувалося, що фільтрувальна станція знеструмлена через вимкнення високовольтної лінії на непідконтрольній українській владі території. Через зупинку ДФС припинилося і водопостачання Авдіївки, також сіл Ласточкіно і Орлівка Ясинуватського району.

Упродовж останніх місяців внаслідок обстрілів пошкоджується ЛЕП, яка живить Донецьку фільтрувальну станцію, яка постачає воду споживачам по обидва боки лінії розмежування. 

Сторони конфлікту на Донбасі звинувачують одна одну у спричиненні цих обстрілів.

У квітні у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ щодо України повідомляли,що Донецька фільтрувальна станція від початку 2017 року потрапляла під обстріли понад 200 разів, станція не працювала сукупно 38 днів


1&1

leave a comment