Більшість постраждалих у ДТП українців виписалися з турецької лікарні – МЗС

Більшість громадян України, які постраждали у ДТП у Туреччині 18 травня, виписалися з лікарні і повертаються додому, повідомив Радіо Свобода керівник управління консульського забезпечення департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич.

За його словами, наразі у лікарні перебуває українець, який переніс операцію, і до сьогоднішнього вечора під наглядом лікарів залишається родина українських туристів.

«У вівторок з лікарні було виписано сім’ю – чоловіка, дружину та їхнього неповнолітнього сина. Але вони до сьогоднішнього дня залишились під наглядом лікаря і мають бути виписані нині ввечері. Раніше було ухвалене рішення – продовжити перебування громадян України у цій лікарні задля нагляду медиками за їхнім станом», – поінформував Кирилич.

За його словами, постраждалі українці отримали всю необхідну допомогу від посольства України у Туреччині, страхової і туристичної компанії. Громадян України під час їхнього перебування у лікарні відвідали представники місцевої влади.

ДПТ сталася вранці 18 травня на півдні Туреччини на трасі в напрямку Памуккале. За даними МЗС, автобус з 16 українськими туристами перевернувся через слизьку після дощу дорогу. Крім туристів, в автобусі також були гід і водій, про стан їхнього здоров’я не повідомляють.

Посольство Туреччини в Україні пізніше заявило, що унаслідок ДТП у провінції Мугла двох людей госпіталізували, 16 людям надали амбулаторну медичну допомогу.


1&1

leave a comment